СТРЕЛЦИ НА ОДМОРУ

Apr 22, 2015

Дерби сусрет из одложеног 17.кола Прве нишке лиге између Палилулца и Будућности из Поповца завршен је без победника, нажалост и без погодака. Испоставило се, иако је био радни дан, за стрелце обе екипе био је нерадан. А прилика је било пред оба гола. Чак су у другом делу сусрета досуђена су и два пенала, по један за обе екипе, међутим, ни то није било довољно стрелцима да затресу противничке мреже. Оно што је међутим оправдало очекивања је сјајан амбијент и одлична посета. На стадиону крај пруге окупило се готово хиљаду гледалаца, било је навијача обе екипе, није изостала ни пиротехника, па је због димних бомби сусрет био и прекинут на неколико минута.

За разлику од утакмице у Нишу, на другој одложеној у Лалинцу било је чак пет погодака. Гости из Брзог Брода после доста муке славили су резултатом 3:2 и са тим бодовима преузели су лидерску позицију на табели. Лалинчани су после шездесетак минута игре имали вођство од 2:1, међутим, Брзоброђани су се на време тргли и десетак минута пре краја стигли до потпуног преокрета.