Фаворити сигурни

May 16, 2013

У 25. колу Прве нишке лиге водеће екипе забележиле су победе. Будућност је у Поповца била боља од Пролетера из Мезграје - 2:0. Вртиште је било сигурно на гостовању против Црвене заставе - 3:1, док је права ревија голова виђена на мечу између Рудара и ОФК Брзог Брода, славили су гости евро голом Небојше Јемовића три минута пре краја резултатом 4:3.

У осталим сусретима победе су забележиле домаће екипе, Слобода је у Г. Врежина славила против Младости из Медошевца - 2:1, Омладинац је резултатом 2:0 савладао Младост из Лалинца, док је ОФК Ниш минималним резултатом био бољи од Будућност из Прве Кутине - 1:0. Сусрет у Г. Матејевцу између Јединства и Алуминијума прекинут је у 83. минуту због тога што су гости остали са 7 играча при резултату 3:1.

Поредак на челу табеле после 25. кола остао је непромењен, прва је екипа Будућности из Поповца која је сакупила 59 бодова, прати је ОФК Брзи Брод са 53 бода и Вртиште са 51 освојеним бодом.

Следеће, 26. коло пролећног дела првенства на програму је, 18/19.05.2013. године.