СИНЂЕЛИЋ ПОБЕДНИК КУПА ГРАДА НИША

May 14, 2015

ОФК Синђелић из Ниша победник је Купа ФС Ниша за 2014/15.годину. У финалној утакмици, одиграној на стадиону Цар Константина на Бубњу пред око 300 гледалаца. Дурланци су тек после бољег извођења једанаестераца стигли до победе од 6:5 против Младости из Медошевца након што је сусрет у регуларном току завршен резултатом 2:2. Зонаш из Медошевца оставио је врло добар утисак, два пута имали су резултатску предност, али је реномирани српсколигаш успевао да поравна резултат. Ваља напоменути да су Медошевчани од 49.минута играли са играчем мање јер је у 49.минуту због две опомене искључен Босанчић. Стрелци за победнички тим били су Миљковић и Миливојевић у регуларном делу, а са беле тачке Стојановић, Миљковић, Вукадиновић и Лазаревић, док су за Младост поготке постигли Лазаревић у 16. и Анђелковић у 32.минуту, односно Лазаревић, Мирчић и Милановић са пенала.

Правду на овој утакмици делио је трио дама: Ана Минић, Наталија Милић и Данијела Стојановић, делегат је била Славица Марјановић. Победнички пехар капитену Синђелића Милану Лазаревић уручио је потпредседник ФС Ниша Мирослав Миливојевић, док је капитену поражене екипе Новици Лазаревићу пехар уручила Славица Марјановић, генерални секретар ФСН.